2016 2017 Sonbahar Erkek Modası

By | Ekim 29, 2016

Moda sadece kadınlara özgü bir şey değil. Özellikle popüler kültürün etkisiyle de erkek modası da en az kadın modası kadar ön plana çıkmış durumda.

Tarzlarını, modanın öne çıkan parçalarını kullanarak yansıtmak isteyen erkekler oldukça çoğunlukta.

Hal böyle olunca erkek modası başlı başına bir alan ve büyük bir sektör oluşturmuş durumda.

2016-2017 Sonbahar Erkek Modasını merak edenler için sezonun en trend parçalarını anlatacağımız yazımız tam size göre. Dilerseniz başlayalım.sonbahar erkek modası, 2016 2017 erkek modası, 23016 sonbahar erkek modası

Uçuş ceketleri ile erkekler uçuşa geçmeye hazır. 1920’li yıllarda Amerikan pilotları için hazırlanan hantal ve kalın bomber ceketler o zamanlardan bu zamana oldukça büyük evrim geçirdi. İpek, kadife, saten çeşitleri ile daha hafif ve şık bir görünüm alan bomber ceketler kanvas pantolonlar ve jeanlerle oldukça hoş görünüyor.

Bol kıyafetler bu sezonun erkek modasının temeli. Montlar, ceketler, kazaklar ve jeanler de birkaç beden büyük görüntüsü oldukça trend.  Tabi trend olmak isterken rüküş olmak istemeyiz. Onun için kombininizde tek bol parça bir ürüne yer verirseniz ve bol konusunda da ölçülü olursanız oldukça trend bir hava yakalayacaksınız demektir.

Kadife bu sezon kadın modasında öne çıktığı gibi erkek modasında da kendisini gösteriyor. Özellikle bordo ve yeşil kadifeler adeta sonbaharla aşk yaşıyor. Bu renklerin aksine erkek modasının en gözde renkleri olan kahverengi, lacivert ve siyah da kadifeyle buluşuyor.

Bu sezon erkekleri 70’lerden fırlamış gibi görmemiz oldukça mümkün. Hava sıcaklıklarının düşmesinin ardından eşarplar kullanılmaya başlansın öyleyse. Eşarpların haricinde leopar desenler bu sezon erkek modasında öne çıkıyor. 70’ler demişken unutmadan ekleyelim İspanyol paça pantolonlar bu sezonun erkek modasında yerini almış. Tabi ki bu nostaljik parçaları modern parçalarla birleştirmeniz sizi rüküşlükten alıkoyacaktır.

Ve bu sezonun kadın modasından bir öğe daha sezonun erkek modasında yerini almış vaziyette. Hangisi mi? Çiçekler. Bu sezon erkek moda severler anlaşılan çiçek açacaklar. Ceketlerde, Trençkotlarda, gömleklerde bazen çantalarda çiçekleri göreceğiz. Üstelik bu çiçekler rengârenk. Dikkat çekmek isteyenler için hoş bir alternatif olacağa benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir