Monthly Archives: Haziran 2016

Yaz Aylarında Serinleme Yolları

Yaz sıcakları bunaltıcı olmaya devam ediyor. Bu yaz serinlemek için daha fazla şeye ihtiyacımız olacak gibi duruyor. Çünkü bu yıl hava sıcaklıkları geçen yıla göre çok daha fazla olacak. Siz de sıcaktan bunaldıysanız ve serinlemek için farklı yollar arıyorsanız şu yöntemlerin size uygun olanlarını deneyebilirsiniz. Klima ile serinleme: Klima fiyatları ülkemizde oldukça ucuzladı. Evinizin salonuna… Read More »

Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaz sıcaklarının bunaltıcılığından kurtulmak ve rahat bir gün geçirmek için klimalardan yararlanabilirsiniz. İş yerinizde veya evinizde kullanmak için klima alırken bazı hususları göz önünde bulundurursanız daha işe yarar klimalar satın alabilirsiniz. Klima alırken öncelikle göz önünde bulundurulması gereken nokta kullanılacak olan alanın büyüklüğü ve konumu olmalıdır. Büyük ve günün büyük bir kısmında güneş gören yere… Read More »

Yazın En Büyük Derdi Sivrisineklerle Savaşma Yolları

Yaz geldi, sıcaklar kendini iyice hissettirmeye başladı. Ancak tek sorun sıcakların kendini hissettirmesi değil. Hemen hemen herkesin başına bela olan sivrisinekler de büyük bir sorun. Biraz sıcaktan bunalınca pencereyi açsanız hemen içeriye kaçan sivrisinekler, evinizde barındıkları yetmiyormuş gibi bir de sokmaya başlarlar. Sivrisineklerin soktuğu yer balon gibi şişer ve dayanılmaz bir kaçıntı hissi verir. Böyle… Read More »