Monthly Archives: Eylül 2017

Cinsel İlişki Sürelerini Uzatılması

Erkeğin erken boşalmasını engellemek için çeşitli yöntemler uygulanır. Genel olarak kişiler önce bunları kendileri denemekte başarılı olamayınca hayal kırıklığına uğramakta panik olmaktadırlar bu sorunun çözümü bir uzmandan destek alır. Hatta bu hayal kırıklıkları giderek bir sertleşme sorunu halinide alır. Erken boşalan kişi partnerine yeterli olamamanın sıkıntısı ile seksten uzaklaşmakta ve sertleşmede sorun yaşayabilir. Ciddi psikiyatrik sistemli bir uygulama, eşler arası ve doktorunuz ya da seks terapistiniz ile uyumlu çalışma gereklidir ve eğer düzenli uygulanırsa çok kısa sürede bu sorun ortadan kalkacaktır. Biz bu konuda profesyonel destek almanızı bir seks terapi merkezine kendiniz veya eşinizle beraber baş vurarak bu sorunu daha kısa sürede çözmenizi önermekteyiz. İlaçlarla ve ya geciktirici spreylerle bu sorunlar çözülmez sadece büyümektedir. İlaçlar yan etkileri olarak da cinsel isteksizlik yapacaklar ve ruhsal durumunuz daha da bozulur. Bu konu bir gerçektir ve bundan utanılmaması gerekir. Ve her gün bu konu ile ilgili pek çok kişi doktorlara başvurmalısınız. Hepsi de sorunun çözümünü sağlayıp huzur güven ve mutlulukla sağlıklı bir cinsel yaşantıya kavuşurlar. Bu sorun kesinlikle çözülmelidir.cinsel ilişki süresini uzatma, daha uzun cinsel ilişki, ilişki süresi nasıl uzatılır

Hayat çok güzel önümüzde ve sizin bulunduğunuz yer olmak istediğiniz yer, eğer bundan mutlu değilseniz çaba gösterin ve değiştiriniz. Bedel (maddi ve ya manevi) ödenmeden hiç bir şeye sahip olunmamaktadır. Bu sebepten böyle bir sorununuz varsa en yakın doktora başvurmalısınız. Sizde kendinize saygı duyun ve hayatınızı dolu dolu yaşayınız. Cinsellik hayatın temelidir ve oldukça gereklidir, öyleyse doya doya ve gururla yaşayın, çözümü çok basit olan bir erken boşalma için kendinizi üzmeyiniz. Karar verin,  çözüme ve mutluluğa ulaşabilirsiniz. Hayat kalitenizi yükseltmelisiniz. İster istemez erken boşalma ile ilgili problem yaşanır. Erken boşalacağım kaygısı oluşur. Erken boşalmada sorun erkeğin cinsel organların işlevselliği ilgili değil, cinsel ilişki sırasında çeşitli sebeplere bağlı oluşan olumsuz duygu, düşünce ve ona bağlı ortaya çıkan davranışlar sonucunda ERKEN BOŞALMA ortaya çıkıyor.

 İlişki Terapisi Eğitimi

İçinde bulunduğumuz yüzyılın en büyük sorunlarından biri şüphesiz iletişim kurma konusunda büyük sıkıntı çeken bireyler. Zira iletişim kanallarının son derece gelişmiş olmasına karşın insanlar iletişim kurmak konusunda büyük sorunlar yaşamakta. Büyük umutlarla başlayan birliktelikler ne yazık ki kısa süre içinde noktalanmak zorunda kalıyor. Uzmanlar yaptıkları araştırmalar ile biten ilişkilerin ardında tamamen iletişim konusunda yeteri kadar başarı sağlanamamasını asıl sebep olarak gösteriyor. Son yıllarda biten evlilikler ve biten evlilik öncesi ilişkilerin hızla artması çocukluk ergenlik döneminde yastık altı edilen sorunların yol açtığı büyük sorunları gençlik döneminde zirveye çıkarak ilişkileri evlilikleri bitirdiği sonucu ortaya çıkıyor. İlişki terapisi eğitimi konusunda alanında uzman kişilerden destek almanız gerekir.ilişki terapisi nedir, ilişki terapisi eğitimi nedir, ilişki terapisinin faydaları

Kurumumuz oluşturduğu ilişki terapisti uzman ekibi ile gençlerin içinden çıkamadığı sorunlar karşısında çözüm yolları bulmasında rehberlik yapıyor. Terapiler kesinlikle kişisel mahremiyet verileri gizli tutularak uygulanırken çiftlerin ilişkilerini noktalamadan mutlu bir hayata adım atabilmeleri için çiftlere gerekli uzman yardımını sağlıyor. İlişki terapisi  eğitimi seansları uluslararası alanda bu konuda belirlenmiş kriterler esas alınarak 50 ila 60 dakikalık seanslar ile gerçekleştirilmektedir. Bu yönü ile zaman ayırmanız ve ilişkinize yeni bir yön vermeniz için ihtiyacınız olan destek kurumumuz tarafından uygun fiyatla sunulmaktadır. Önce tek tek terapi gören çiftler ilerleyen evrelerde çift olarak terapiye katılmaktadır. Kurumumuzun özel programları ile terapi sizler için daha faydalı olmaktadır.

Gün geçmiyor ki stresin hayatımıza olumsuz bir etkisi olmasın. Yoğun iş temposu, hızlı yaşanan telaşeli hayat bir de kişisel ifade ve özgüven farklılıkları ile birleşince iletişimde aksaklıklara; kısa ya da uzun vadeli sorunlara neden oluyor. Kadın ve erkeğin yaradılış farklılıkları, yürütülmeye çalışılan ilişki de kişilerin kendi kimlikleri ve çevresel faktörlerin değişkenliği altında zaman zaman çalkantılı süreçlere gebe olabiliyor. Tüm psikoterapi tekniklerinde olduğu gibi ilişki terapisin de de amaç sorunu saptayıp çözüme yönelik düşünce ve davranış geliştirilmesini sağlamak. Unutulmamalıdır ki İlişki terapisi karşımızda kini değiştirmek için değil, kendi davranış ve düşüncelerimizin farkında olmak, onları dengelemek ve yeni bakış açıları ile empati yaparak sorun çözümüne yönelik uygulanmaktadır.

Çocuk Terapisi Danışmanından Hizmet Almak

Çocuklarınızın iyi bir karakter ve de kişilik sahibi olması için onların gelişimleri için aileler büyük yükler düşmektedir. Çocuklarımızın karakterlerini en iyi şekilde ortaya koyması için ve mutlu – başarılı bir birey olması için her anne baba hep en iyisi olsun isterlerçocuk terapisinden hizmet alma, çocuk terapisi danışmanı, çocuk terapisinden neden hizmet alınmalı

Çocuklarınızın Gelişiminde Anne Babaya Büyük Rol Düşüyor

Aile ve Çocuk Danışmanlığı hizmetlerimiz arasında yer alan çocuk gelişimi konusunda en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve tecrübemiz ile çocuk terapisi danışmanı hizmetini almak istediğinizde bize her an ulaşabilirsiniz. Tüm aileler, çocuklarının potansiyellerini tam anlamı ile ortaya koymalarını isterler ve bu konuda çocuklarına yardımcı olmak amacı ile çocukların beklentileri, yaşama bakış açıları ve ihtiyaçları için en doğru seçimi yapmak isterler. Çocuklarımız dışarıda oyun oynama alışkanlığına sahip olmadığı için evde oyun oynayarak ve TV izleyerek vakit geçirmektedirler. Bu aileler için çok tehlikeli bir durumdur. Çocukların evde oturması ve enerjilerini dışarıda yaşıtları ile atmamaları bazı çocuklarda psikolojik sorunlara neden olmaktadır. Bu gibi sorunlarda ise çocuk terapisi danışmanı hizmetini zamanında almak çocuklarınızın gelişimi için çok önemlidir.

Sizlere çocuk gelişimi ve danışmanlığı konusunda en iyi hizmeti sunmak adına en iyi hizmeti veriyoruz. Bizlere ulaşarak çocuklarınızın gelişimine destek olarak onları daha kaliteli bir birey olarak yetiştirebilirsiniz. Güvenli gelecekler için güvendiğimiz en önemli konuların başında çocuklar gelmektedir. Zira bugünün çocukları geleceğin yetişkinleri ve dünyaya yön veren bireylerine dönüşecektir. Bu nedenle çocuklara sadece kişisel anlamda değil toplum bazında büyük önem vermemiz gerekmektedir. Çünkü insanların karakterlerinde sivrilen noktalar %70 oranında çocukluk döneminde ortaya çıkan sorunlardan kaynaklanmaktadır. Eğer tedavi edilmezlerse bu sorunlar ister mühendis ister doktor ister devlet adamı olsun kişinin benliğinde tamir edilemez sorunların oluşmasına ve mesleki hayatında aile hayatında toplum hayatında büyük yıkımlar yaşamasına neden olmalarını tetikleyebilmektedir. Çocuk terapisi ücretleri hesaplandığında gelecekte oluşacak sorunlar göz ardı edilmemeli ve bu konuda tasarrufa gidilmemelidir.

Yeni Doğan Bebeklerin Cilt Bakımı Yöntemleri

Yeni doğmuş bebeklerin ciltleri oldukça hassas bir yapıya sahip olurlar ve özel bir şekilde ilgilenilmesi gerekmektedir. Bu sebeple yeni doğan bebeklerde cilt bakımı nasıl yapılmalı, yaparken çok önemli bazı hususlara dikkat edilmeli. Özellikle de yeni doğan bebeklerin göbek kordonun bakımı, bebeğin banyosu ve pişik oluşumu engelleme gibi konular anneler tarafında güvenli bir şekilde yapılmak istenebilir. Eğer ki, sizde yeni doğum yapmış bir anneyseniz ve bebeğinizin cilt bakımı nasıl yapılır hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sizleri bu konularda bilgilendirmek amacıyla hazırlamış olduğumuz bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.yeni doğan bebeklerde cilt bakımı, bebeklerde cilt bakımı yapma, bebeklerde cilt bakımı nasıl olmalı Yeni doğan bebeklerin cilt bakımı şu şekilde yapılmaktadır;  Yeni doğan bebeklerin çok hassas ciltleri olduğu için sık sık banyo yaptırmaktan kaçınmalısınız. Sıklıkla banyo yaptırmak cildini kurutarak tahriş eder. Bu sebeple bebeğinizi her gün değil de 2-3 günde bir banyo yaptırmalısınız. Bir bebeğe haftada en maksimum 3 kez banyo yaptırılması gerektiğini birçok uzman önerilir. Yeni doğan bebekler çok sık altlarını kirletmektedirler. Bebeğinizin altını sık sık kontrol ediniz ve altını ıslattığı zaman hiç vakit kaybetmeden bezini değiştirmelisiniz. Böylelikle pişik oluşumunu önlersiniz. Özellikle bebeğinizin altını temizlemek için kullanacağınız bebek losyonu ve ya bebek mendillerinin koku ve alkol içermemesine özen gösterin. Alkol içeren ürünler bebeğinizin cildini tahriş edecek ve alerjik reaksiyonlara sebebiyet verecektir. Eğer ki, bebeğinizin bez bölgesinde kızarıklıklar oluşmuşsa ilk olarak ılık suyla temizleyin ve bir süre havalandırınız. Hemen ardından ise çinko oksit içeren bir bebek pişik kremi sürünüz ve daha sonra bebeğinizin bezini bağlayınız. Bebeğiniz için kullanacağınız cilt bakım ürünlerinden ıslak mendil, losyon ve ya kremleri seçerken çok dikkatli olunuz. Seçeceğiniz bu ürünlerin doğal olmaları, koku ve ya alkol içermeyen ürünlerden olmalarına dikkat etmenizde fayda var. Aksi durumda bebeğinizin cildi tahriş olacaktır. Bebeğinizin cilt bakımını yaparken mümkün olduğunca pudra kullanmamaya özen gösteriniz. Çünkü pudranın solunum yoluyla bebeğin akciğerlerine geçme riski bulunmaktadır. Fakat pudra kullanmak zorunda kalırsanız da kullanacağınız bu pudranın talk içermeyen bebek pudrası olmasına dikkat etmelisiniz.