2018 Abiye Modelleri

By | Ağustos 30, 2018

Abiyede bu sene ne çok tüllü kumaşın kendinden olan görüntüsü altına konulan satenler dikkat çekmekte. Aynı renkte seçilen bu kumaşlar özellikle nişanlar için uygun tercihler olacaktır. Dar kesim olarak uygulanan bu modeller de ayrıca kullanılmak için elbisenin üst tülünün aynı formundan pelerinler üretilmiştir. Pelerinler isterseniz bele takılarak etek uzunluğunu büyütebilir isterseniz boyuna takılarak pelerin olarak kullanabilirsiniz. Nişan süresince boynunuzda olabilecek bu dantel detaylı tüller hoş duracaktır. Kolaylıkla üzerinize takabileceğiniz pelerinler için kullanım tercihi sizin beğeninize kalmış. Uzun ve geniş olarak tasarlanan pelerinler gecenin anlamını taşıyan bir simge olacaktır.2018 abiye modelleri neler, en yeni abiye modelleri, 2018 yılı abiye modelleri

Tek tercih olarak yapacağınız saten kumaş seçeneğinde seçilen kumaşların sarı renkli parlak desenler ile kombini de oldukça beğenilmekte. Arkası uzun ve ön tarafı kısa gelen ürünlerde hafif kabarık olması için kullanılan kalın piller gençlerin özel günlerinde ilgi görmekte. Abiyede şaşaayı ve ışıltıyı elden bırakmayan modacılar ince ince işlenmiş sateni göze batmadan kullanmayı mükemmel çizimler ile yapmış. Daha çok pastel tonlarının tercih edildiği 2018 senesinde herkesin kolaylıkla beğeneceği ürünler yer almakta. Sateni üzerinde hiçbir ayrıntısı olmadan da kullanmak her zamanki gibi çok hoş olacak. Yalnızca fiziğiniz ile alakalı olacak bu modellerde istediğiniz tarzı beğenebilirsiniz.

Kısa ceketler ile kombinlenen kalem eteklerde farklı günlerinizde sizi şık gösterecektir. Kısa ceketlerin altları klasik olabilecek kesimin dışında düz olarak değil de daha farklı şekillerde yapılmaktadır. Gösterişi ön plana çıkarmak için zarifliği bırakmayan ürünleri seçebilmek bu sene daha kolay olacak. Gecelerdeki ışıltınızı daha da güçlendirecek olan modeller için çok düşünmenize gerek yok. Sizinle uyumlu olacak her modeli tasarlayabilen modacılar için gerekli kullanımları görebilecek abiye modelleri yaratılmaktadır. Farklı kesimlerdeki kişilerin istedikleri her modeli yakalamayı başaran tasarımcılar ilgi görebilecekleri bir kreasyon oluşturmuşlardır. 2018 abiye modelleri hem kumaşı hem de dizaynı ile sizi baştan sona büyüleyecek. Sateni saten gibi tasarlayan ve danteli yerli yerinde kullanan modacılar için estetik kaçınılmaz bir sondur. Her üründe yaratılmak istenen asıl duygu estetik olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir