Bakırköy Meme Estetiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

By | Nisan 27, 2019

Dişiliğin ve anneliğin sembolü olan memeler küçüklüğü ya da büyüklüğü büyük önem taşır. Bunun yanı sıra şekli, sarkıklığı  v.s. gibi yan konularda sıkıntı yaratacak durumlar arasındadır. Protezler meme dokusunun içine yerleştirildiği sanılsa da aksine memeyle ilgisi olmayan bir derinliğe yerleştirilir.bakırköy meme estetiği, meme estetiği ameliyatı, meme estetiği yaptırma

Bakırköy meme estetiği hakkında bilinmesi gerekenler; bazı kadınlarda iki meme arasında fizyolojik fark olabilir bu sebeple meme estetiğinde farklı boyutlarda protezler uygulanır. Meme estetiği meme dikleştirme operasyonu değildir meme hacmini büyütmek için yapılan işlemdir. Dikleştirme başka bir estetik operasyon işlemidir. Büyük oranda meme estetiğinde yüzleri güldüren sonuçlar alınır. Mesela meme küçültme operasyonları sadece estetik amaçlı değil sağlık açısından da yapılabilir. Çünkü bazı büyük memeler kişinin ruh sağlığını olumsuz etkilemekle birlikte boyun ağrısı bel ağrısı gibi sıkıntılar da yaşatır. Vücut yapısı ile uygun olmayan bir göğüs ebadı büyük ölçüde rahatsızlık sebebidir.

Bakırköy meme estetiği hakkında bilinmesi gerekenler; meme estetiğini her cerrah yapabilir kolay işlemdir yanlışı vardır. Aksine meme estetiği büyük önem taşıyan konusunda deneyimli cerrahlara itibar edilmesi gerekmektedir. Arkadaşınıza uygulanan meme estetiğinin şekli ve yapısını beğenmeniz size de uygulanacağı anlamına gelmez. Tamamen vücut yapısına uygun bir operasyon yapılması şarttır. Büyük göğüs sevmek ve uygulatmak görüntü açısından sizi tatmin etse de bel ağrıları olsun kıyafet sorunları olsun peşinizi bırakmayacaktır. Unutmayın ki fiziğinize uygun olan meme boyutu her zaman ideal olandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir