Beyaz Kot Trendi

By | Ekim 11, 2016

Özellikle ilkbahar-yaz kreasyonlarında kendine oldukça geniş bir yer bulan beyaz kotlar farklı kombinleri ile oldukça şık bir görünümden tutun spor bir görünüme kadar her tarzla adapte olabiliyor. Ancak bu kotları çok az kişi cesaret ederek tercih ediyor. Çünkü beyaz rengin vücut kusurlarını ortaya çıkarması, kolay kirlenmesi, kilolu göstermesi gibi pek çok sebeple tercih edildiğinde akıllarda hep bir kuşku bırakıyor. Ancak doğru kombinlerle birlikte oldukça güzel bir görünüm sağlayacağını, kusursuz görünüme ulaşmanızda yardımcı olacağı da açık bir gerçek.

Yaz Bronzluğuna Beyaz Uyumu

Yaz aylarında daha kavruk ve bronz bir görünüm alan tenimiz beyaz parçalarla bir araya geldiğinde muhteşem bir uyum yakalıyor. Kullanılan toprak tonları, pastel renkler, neon renkler, siyah, altın, gümüşle oldukça iyi uyum yakalayan beyaz renkler sınırsız renk seçeneğiyle işi hayal gücünüze bırakıyor.beyaz kot, kot trendi, beyaz kot trendi

Beyaz Giyerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beyaz kıyafetler tercih edildiğinde dikkat etmemiz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlara listemizden ulaşabilirsiniz.

  • Vücuttaki kusurları ortaya çıkarmaya meyilli olması nedeniyle çok dar ve ince kumaşlardan uzak durulmalıdır. Bu pantolonlar sizi olduğunuzdan daha kilolu göstermeye neden olacaktır.
  • Beyaz ve mavi kotlarınızı renklerin birbirine geçmesini önlemek adına yan yana asmamaya özen gösterin.
  • Beyaz kotunuzla birlikte bacaklarınızın kalın ve kısa görünmesini istemiyorsanız paça boyunu doğru bir şekilde ayarladığınızdan emin olun. Eğer yeterince uzun bacaklara sahip değilseniz yalnızca bileklerinizin ince kısımlarının görüneceği pantolonları satın almaya dikkat edin.
  • Yemek yerken üzerinize dökülmesi ihtimaline karşın daha dikkatli davranın.

Beyaz Pantolonlar İçin Kombin Önerileri

  • Dizleri yırtık, bileklerinizi açıkta bırakan dar kesim beyaz kotlarınızla birlikte omuzları açık bluzları ve topuklu sandaletleri bir arada kullanabilirsiniz.
  • Özellikle bayanların işe giderken tercih ettiği tamamen beyaz parçalardan oluşan kombinler beyaz kotlar sayesinde daha rahat etmenizi ve tarz bir görünüme kavuşmanızı sağlayacaktır.
  • Kotların birbiriyle olan uyumundan yararlanarak bol paça beyaz bir kotla birlikte mavi bir kot gömleği bir araya getirebilir ve bunu dolgu topuk bir ayakkabıyla kusursuz şekilde tamamlayabilirsiniz.
  • Bu sezon oldukça ilgi gören kısa pantolonlar beyaz kot modellerinde de kendini göstermiştir. Özellikle bağcıklı sandaletle inanılmaz bir uyum yakalayan beyaz kotlarınızı spor bir gömlek ve blazerlarla tamamlayabilir, rahatlık ve şıklığı aynı anda yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir