Bluestacks 2 ile Android Oyunları Bilgisayardan Oynamak

By | Ocak 6, 2020

Telefonlar, Tabletler derken BlueStacks 2 isimli Program sayesinde Bilgisayarınızdan rahatlıkla Android Oyunlar oynamak mümkün olmakta. Fakat birkaç uygulama ile dahada rahat oynanabilir hale getirmenizde mümkündür. Öncelikle Program hakkında bilgi Sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okumanızda Mutlaka Fayda var Diye Düşünüyorum.bluestacks kullanımı, bluestacks ile oyun oynamak, bluestacks  ile bilgisayarda oyun oynama

Bilgisayardan Android Oyunlar Oyna

Bluestacks 2 indir ve Android Oyunlar Pc’ne gelsin ve Bilgisayarından Android Oyunlar oyna

Gerek videolarım altından veya site yorumları ile gelen ençok karşılaştığım soru ”Bilgisayar’dan Android Oyunları Nasıl Oynuyorsun”, ”Ben Bilgisayardan Android Oyun Nasıl Oynarım” gibi olmakta. Bende bu sorulara uzun süre kayıtsız kalmadım ve gerekli paylaşımı yapmaya çalıştım. Daha net anlayabilmeniz için Konu ile ilgili videoda çektim. Konu içeriği ve çektiğim video içeriğinde Bilgisayardan Android Oyun Nasıl Oynanır? yada Android Oyunları Bilgisayardan Oynamanız için Gerekli Program BlueStacks 2 ile ilgili bir tanıtıcı içerik oluşturdum. Ayrıca Video içeriğinde uygulamalı olarak, Android oyunlar ve Türlerine göre tuş atamaları yapmanız konusunda öğretici bir video çekmeye çalıştım. Yinede Takılan olursa konu altından yada video altından yoruma açıktır.

Bilgisayardan Android Oyun Oyna

BlueStacks 2 ile Android oyunları Bilgisayardan Oynayın

Öncelikle Mutlaka Google ile BlueStacks 2 araması yaparak karşınıza gelen ilk linkte kurulumu Bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulumu yaptıktan sonra ilgli öğretici videomuzu mutlaka izleyerek Her oyuna göre BlueStacks 2 Tuş Ataması nasıl yapılır uygulamalı olarak öğrenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir