Erkekler İçin Ayak Kokusu Giderici Ürünler

By | Mart 19, 2017

Ayak kokusu bilhassa erkeklerin en büyük sorunları arasında yer alıyor. Çoğunlukla yaz ayların görülen bu problemin en önemli nedeni ayak terlemeleridir. Ayak terlemesi, sıcak havalarda ayağın kapalı ortamda kalması ile oluşur. Ayak kokusu bazı kişilerde az görülse de bazıları için gerçekten ciddi bir problem oluyor. Ayak kokusunda korunmak için ayak kokusunu önleyici önlemler alınmalı ve ayak kokusu önleyici ürünler kullanılması gerekir. Ayak kokusunu önlemek için ise, ayakları sık sık yıkamak ve özellikle yaz aylarında hava alan ayakkabılar kullanmak ile çorap seçimini iyi yapmak önemli bir konudur. Fakat bunlarda yeterli olmayabiliyor. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi şey; ayak kokusu önleyici ürünler kullanılmasıdır. Bunun için piyasa da pek çok ürün bulunur. Bu ürünlerden bazılarını sizlere bahsedelim.erkek ayak kokusu, ayak kokusuna çözüm, erkek ayak kokusu gidericiler

  • Foot Care ürünü, ayak kokusuna karşı üretilmiş olan ürünlerden biridir. Foot Care krem şeklinde olan bir ürünlerdendir. Ürün ayak kokusuna neden olan bakterilerin uzaklaştırılmasını sağlıyor ve bu şekilde ayak kokusunun önlenmesine yardımcı olur. Foot Care tek kullanımlık ve 5 gramlık tüplerde satılır. Ayaklar temizlendikten sonra uygulanması önerilir. Foot Care ayak kokusunu önleyici krem, ayaklar temizlendikten sonra başta parmak araları olmak üzere ayak yüzeyine sürülmelidir. Daha sonra ürünler beraber gönderilen pamuk çorap giyiniz.
  • Diğer bir üründe Hakoderm Ayak Kokusu Önler. Bu üründe krem şeklinde satılıyor. Yatmadan önce kullanılmaktadır. Ayaklar iyice yıkandıktan sonra krem ayağın tüm yüzeyine sürünüz. Üzerine pamuk bir çorap giyilir ve 24 saat boyunca bu şekilde kalmalıdır. Bu şekilde kullanıldıktan sonra Hakoderm Ayak Kokusu Önleyici Krem yaklaşık olarak 90 gün etkisini gösteriyor.
  • Foot Clean Antibakteriyel Ayak Kokusu Giderici kokuyu engellemek için satılan ürünlerdendir. Bu ürün sprey tarzında satılıyor. Aynı zamanda anti bakteriyel özelliğe de sahip. Yine ayaklar yıkandıktan ve kurulandıktan sonra uygulanmaktadır. Ayağa sıkılarak kullanılır ve aynı zamanda ayakkabı içerisine de sıkılması da önerilir.
  • Ayak kokusuna karşı kullanabileceğiniz bir diğer ürün ise, Pediflex 44 Ayak Kokusu Giderici Kremdir. Bu kremde ayak kokusuna karşı oldukça etki sağlar. Yine tek kullanımlık ve 90 güne kadar etkili bir üründür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir