Grup Paintball Fiyatları İstanbul

By | Temmuz 22, 2017

Tüm sevdiklerinizle bir arada eğlenerek yapabileceğiniz bir spordur paintball. Ayrıca eğlenceli olmasının yanında bir strateji oyunu olan paintball dünyaca kabul görmüştür. Hızlı düşünme, takım çalışması, çabuk karar verme, dayanıklılık ve dengeyle birleştiğinde her yaştan oyuncunun katılabileceği bir eğlence ortaya çıkıyor. Gelişme çağındaki çocuklarında analitik düşünme yetilerini geliştirerek, sosyalleşmelerini sağlayan spor, üst düzey bir yöneticinin de stres topu gibidir. Başarı için ciddi bir ön hazırlık isteyen paintball taktikler geliştirerek beynimizin farklı yönlerde çalışmasına yardımcı oluyor. Üstelik fazla bir maliyeti de yok grup paintball fiyatları İstanbul içerisinde gayet makul düzeylerde hizmete sunulmaktadır. Ayrıca bu strateji oyununda kullanılan malzemeler doğada kendi kendine kaybolabildiğinden doğaya destek veren nadir spor dalları arasında yerini almıştır. Uyulması gereken bazı güvenlik kuralları vardır ki risk çok az olmasına rağmen gerekli tedbirlerin de alınması zorunludur. paintball fiyatları ne kadar, gruplar için paintball fiyatları, grup paintball fiyatıBunlar:

  • Oyun alanı içerisinde bulunan hiçbir oyuncu maske kullanmadan paintball oynayamaz, sahaya giremez.
  • İki oyuncunun birbirine beş metreden fazla yaklaşmaması gerekmektedir ki bu kural rakip oyuncuların birbirlerine fiziksel zarar vermelerini önleme amaçlıdır.
  • Oyuncular hakemin kurallarına muhakkak uymak zorundadırlar.

Bunların dışında işletmeler kendi oyun alanlarına göre çeşitli kurallar koyabilirler. Kapalı ve açık alanda oynanan oyun fiyatları farklılıklar göstermekte olduğundan grup paintball fiyatları İstanbul içerisinde tercih edeceğiniz oyun türüne göre sizlere ne kadara mal olacaktır öğrenebilmek için deneyimli müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Beyin ve beden sağlığımıza da faydası olan oyunla İstanbul’un stresli hayatından biraz olsun uzaklaşmaya ne dersiniz? İlk defa paintball oynayacaklar için, mermilerin kısıtlı olmaması önerilmektedir. Çünkü az mermi ile oyuna başlayan oyuncular, paintball hakkında fazla keyif alamadan mermilerini tüketerek oyunu bitirmek zorunda kalırlar. Ancak mermi sayısı ne kadar fazla olur ise bir o kadar da fazla zevki çıkan oyundur. Paintball fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler olarak bir diğeri de, sürekli gidilen aynı saha için saha sahipleri çeşitli indirimler de yapmaktadır. İşte bu yüzden devamlı aynı firma tercih edilir ise hem oyunun eğlencesi artış gösterir hem de fiyatlar daha cazip olurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir