Karın Germe Estetiği İle İlgili Ayrıntılar

By | Aralık 8, 2019

Karın germe estetiği ameliyatlarını kimler olabilir ?

Karın germe ameliyatını olacak olan adaylar karın bölgesinde fazla deri sarkması ve karın kaslarında gevşeklik olan kadın veya erkekler bu operasyona adaydırlar. Karın germe estetik ameliyatlarının en faydalı olduğu hastalar ise bir keç kez doğum yaptıktan sonra karın bölgesinde deformasyonları, çatlaklıkları, sarkmaları ve karın kaslarında gevşemelerin oluştuğu bayanlar için oldukça ideal bir operasyondur. Karın germe estetiği ameliyatı için ideal olmayan hastalar ise ileriki zamanlarda kilo vermeyi yada yeniden bir doğum planlaması içerisinde olan hastalar bu operasyonu kilo verdiklerinde yada doğum yaptıktan sonra yaptırmaları daha doğru bir tercih olacaktır. Buna ilaveten sağlık problemleri olan yada sigara alkol gibi alışkanlıklarından uzaklaşamayan hastalar bu operasyonu kontrollerden geçirilip herhangi bir etki olmadığı taktirde yaptırabilirler.karın germe estetiği, karın germe operasyonu, karın germe işlemi

Karın estetiği operasyonu sonrasında kişinin kendine olan özgüveni artacak daha estetik bir karın bölgesi görünümüne kavuşturacaktır. Fakat karın estetiği ameliyatı tam olarak ideal bir görüntüye kavuşmanızı sağlamayacaktır. Karın germe estetiği ameliyatı olacak olan hasta bu ameliyattan gerçekçi beklentiler içerisinde olmalı ve ameliyattan önce doktoru ile tüm beklentilerini tartışmalıdır. Son kararı yine ameliyatı yapacak olan cerrah verecektir.

Karın germe estetiği ameliyatına hazırlık dönemi ?

Karın germe estetiği ameliyatına karar verdiniz, doktorunuza tüm istek ve beklentilerinizi anlattınız.. Doktorunuzunda karın germe estetiği ameliyatı öncesinde sizden bazı beklentileri olacaktır. Bu beklentiler sizin ameliyat sonrasında daha hızlı iyileşmenizi sağlamak ve ameliyatın beklenilen düzeyde geçmesini sağlamak içindir. Doktorunuz eğer sigara yada alkol kullanıyorsanız bu alışkanlıklarınızı ameliyattan en az bir ay kadar öncesinden bırakmanızı, ameliyattan sonra ise yine en az iki hafta kadar süre ile kullanmamanızı isteyecektir.

Bunların yanı sıra E vitamini veya aspirin gibi ilaçlar kullanıyorsanız doktorunuz sizlerden bu ilaçlarada ara vermenizi isteyecektir. Sizler karın germe estetiği ameliyatı öncesinde ağır yapılacak olan diyet girişimlerinde bulunmamanız gerekir ve ameliyat öncesi soğuk algınlığı gibi hastalıklarınızıda doktorunuza bildirmeniz gerekmektedir. Bu gibi hastalıklar ameliyatınızın ertelenmesini gerektirir.

Karın germe estetiği ameliyatı

Karın germe estetiği ameliyatları karın bölgesinde mevcut olan yağ fazlalıklarının ve deri fazlalıklarının alınarak karın kaslarının gerdirildiği dolayısı ile kişiye daha estetik bir karın bölgesinin kazandırıldığı estetik plastik cerrahi ameliyatlarıdır. Bilinenin aksine karın germe estetiği ameliyatları bir kilo verme operasyonu kesinlikle değildir. Fazla kiloları olan hastaların spor yada diyet programları ile ideal kilolarına ulaştıkları zaman bu operasyon yapılacaktır.

Karın germe estetiği ameliyatı ile karın bölgesinde meydana gelen deformasyonlar dramatik bir şekilde düzelecektir. Fakat ameliyattan sonra karın bölgesinde bazı izlerin oluşmasını bekleyebilirsiniz. Bu izler karın bölgesindeki sorunların boyutlarına göre değişir. Eğer karın bölgesinde çok sorun varsa ameliyat izleride o kadar büyük olur. Bu izler mayo altı bölgesinde kalacağı için dışarıdan belli olabilecek bir iz olmayacaktır.

Karın estetiği ameliyatları diğer estetik veya estetik olmayan cerrahi işlemlerle beraberde yapılabilir. Estetik ameliyatlar göğüs estetiği ameliyatları, liposuction yada cerrahi rahim, yumurtalık vb. ameliyatlarla beraber kombine bir şekilde uygulanabilmektedir.

Karın germe estetiği ameliyatı nerede yapılır ?

Karın germe estetiği ameliyatları ameliyathane ortamında hastane şartları içerisinde yapılmaktadır. Karın germe estetiği ameliyatları genel anestezi altında uygulanır. Hasta ameliyat süresi boyunca uyutulacak ve kalktığında ameliyatla ilgili olarak hiç bir şey hatırlamıyor olacaktır.

Diğer sitemize de bir göz atmak ister misin? http://polanddate.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir