Karın Germe Estetiği Yapan Kişiler Bir Daha Estetik Ameliyatı Olabilir Mi?

By | Eylül 11, 2020

Karın germe estetiğinin bir kez daha yapılabilmesi için kişinin en az iki yıl boyunca beklemesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişinin göbek yapısı daha çok gerilecek ve kişinin tüm estetik görüntüsü tamamen kaybolacaktır. Kişi tekrar doğum yapmak istediğinde bünyesi zarar görebileceğinden dolayı Bakırköy karın germe estetiği uzmanlarının söylemlerine göre belli bir süre beklemeleri gerekmektedir. Doğum sonrasında iç kısımda bulunan kasların toparlanması ve normal bir sürece girmesi için kişinin belli bir süre bekledikten sonra estetik ameliyatı olabileceği söylenmektedir. Kişinin bünyesine göre bir ya da iki yıl bekledikten sonra bir daha doğum yapmayacaksa karın germe estetiğini yapabilir ve estetik işleminden iki yıl sonra tekrar gebe kalabilir. Bu süreyi bekleyemeyecek kişilerin ameliyat olması kesinlikle önerilmemektedir.karın germe, karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası

Doğum Yapan Kişiler Karın Germe Estetiği Yapabilir Mi?

Doğum yapan kişilerin karın germe estetiğinden faydalanabilmesi için uzmanların verdiği süre sonrasında ameliyat olması gerçekleşir. Uzmanlar belli kontrolü yaptıktan sonra ve karın kaslarının tamamen yerine oturması tamamlandıktan sonra kişi estetik ameliyatı olabilir. Aksi taktirde kişinin belli başlı problemler yaşaması olağan bir hal alabilir. Bahçelievler karın germe estetiği yapmak isteyen kişiler doğumdan sonraki süreyi tamamladıktan sonra ameliyat girişinde tamamen uyutulur. Uyutulduktan sonra kişiler ameliyata girer ve bu işlem en az iki veya üç saat sürebilmektedir. Kişi bu süre içerisinde hiçbir şey hissetmez. Bakırköy karın germe estetiği merkezlerinde kişi ameliyat öncesinde hep uyuşturulup, hem uyutulur. Böylelikle ameliyat işlemi daha kolay gerçekleşir.

Karın Germe Estetiği Yapan Kişiler Liposuction Yapabilir Mi?

Germe estetiği yapan kişilerin öncelikle kilolu olup, olmamaları durumuna göre uzmanlar tarafından yağ aldırma işlemi uygulanmaktadır. Eğer kişinin vücudunda çok yağ bezesi bulunuyorsa germe işleminden önce yağların hepsi alınır ve karın köşelerine de dikkat ederek ameliyat işlemleri başlatılır. Liposuction, karın germe estetiğinden önce gerçekleşen bir işlemdir. Bu yüzden Bahçelievler karın germe estetiği uzmanları ameliyat öncesinde yağların aldırılıp, aldırılmayacağı kararını verir. Kişinin de bilgisi dahilinde yağlar aldırılır ise daha fazla ücret ödeyebilir. Fakat kişi kiloluysa mutlaka karın kısmında bulunan yağları aldırması gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir