Karın Germe Estetik Teknikleri

By | Aralık 5, 2019

Karın bölgesindeki istenmeyen problemlerin giderilmesi için uygulanan üç farklı karın estetiği tekniği mevcuttur. Karın estetiği ameliyatı teknikleri tek başlarına uygulanabildikleri gibi diğer estetik operasyonları ile beraberde uygulanabilirler..

Mini Karın Estetiği Ameliyatları: Mini karın estetiği ameliyatları karın alt bölgesinde ufak sarkıklıklar ve çatlaklıkları olan hastalara uygulanan bir tekniktir. Mini karın estetiği operasyonları az miktardaki sarkıklıklara uygulandığı için bölgeden çıkarılacak olan deri fazlalıklarıda az miktarda olacaktır. Bu durumda karın bölgesinin dahaz az iz kalmasını sağlayacaktır.karın germe estetiği, karın germe teknikleri, karın germe işlemi

Total (Bütün) Karın Germe Estetiği Ameliyatları: Karın bölgesinde ciddi derecede sarkıklıkların ve çatlaklıkların oluştuğu hastalarda yapılan karın estetiği ameliyat tekniğidir..

Karın Germe Estetiği Ameliyatlarında Liposuction: Karın germe operasyonlarında uygulanan bir başka teknik ise liposuction uygulamalarıdır. Bu uygulama tek başına yapıldığında karın bölgesi elaskiyetini kaybetmemiş ve sarkmaların çok olmamış olması gerekmektedir. Alınacak yağlardan sonra hacim kayıpları yaşanmaması olukça önemlidir.

Bazı durumlarda karın estetiği operasyonlarında ek işlem olarak uygulanan liposuction ameliyatlarında karın bölgesinden yanlızca deri fazlalıkları değil yağ fazlalıklarıda alınarak daha ince bir karın bölgesine ve estetik anlamda hasta daha güzel bir görünüme kavuşacaktır..

Yukarıda saymış olduğumuz karın germe estetiği ameliyat tekniklerinin dışında kullanılan bir çok yöntem daha vardır. hastanın durumuna ve ameliyat öncesi yapılan analizlere göre hastaya en uygun olan ameliyat tekniği doktorunuz tarafından seçilecek ve çok iyi sonuçların alınacağından emin olabilirsiniz.

Diğer sitemize de göz atabilirsin: http://cxcitybrand.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir