Meme Büyütme Egzersizleri 

By | Temmuz 27, 2018

 Memelerin içerisinde yer alan kas grubunun çalıştırılması göğüslerin hem daha büyük hem de daha dik bir görünüme kavuşmasında oldukça başarılı sonuçlar verdiği biliniyor. Çalıştırılması oldukça zor olan bu kas grubu için özel egzersiz hareketleri belirlenmiş. Siz de göğüslerinizin daha büyük görünmesini istiyorsanız bu hareketleri günde 3 set halinde tekrar ederek kısa sürede farkı görebilirsiniz. Karşınızda meme büyütme egzersizleri.meme büyütme egzersizi, meme büyütme yöntemleri, meme nasıl büyür

  • Göğüs büyütme egzersizleri arasında en çok etkili olan bir klasik. Şınav hareketi, ancak kadınlar bu hareketi yaparken oldukça zorlanıyorlar. Bu yüzden başlangıç olarak dizleriniz yere koyarak yapabileceğiniz yarım şınav hareketini deneyebilirsiniz. En az beş tekrar yapmaya gayret edin.
  • Yine şınav kadar etkili bir diğer egzersiz wall up. Bir duvarın karşısına yüzünüz duvara dönük olarak geçin, bacaklarınızı omuz genişliğinde açın. kollarınızı uzatarak duvara yaslanın, dirseklerinizi bükerek göğsünüzü duvara yaklaştırın ve tekrar eski pozisyonunuza dönün. En az on tekrar yapın.
  • Diğer bir hareketimiz için ağırlık gerekiyor. Evinizde dumble yok ise su doldurduğunuz pet şişelerden de faydalanabilirsiniz. Dik durun ve bacaklarınızı omuz hizasında açın. İki elinize de 1 kiloluk ağırlıkları alın. Kollarınızı iki yana açın ve dirseklerinizi bükmeden ellerinizi önünüzde birleştirin. En az 5 tekrar yapın. Biraz alıştıktan sora bu hareketi yerde yatarak da yapabilirsiniz.

 Meme büyütme egzersizleri memenin altındaki kas grubunun çalışmasını sağlayarak bu bölgedeki kas kitlesini arttırmakta oldukça etkili bir yöntemdir. Etkisini daha hızlı görebilmek için bu hareketleri düzenli olarak yapmanız çok önemlidir. Günde en az üç set tekrar yaparak yakın göğsünüzdeki değişikliği ilk haftadan fark etmeye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir