Ortodonti Fiyatları 2019 İstanbul

By | Mayıs 17, 2019

Diş bozukluklarının giderilmesine yardımcı olan ortodonti hekimleri sizin dişlerinizi onarmakla kalmıyor size sağlıklı bir ağız ve diş eti de kazandırmayı amaçlıyor. Genelde 7 ve 12 yaş arasında ki çocuklarda belli olmaya başlanan diş bozuklukları hemen düzeltilmeye başlanabilir ya da sonraki yıllarda da düzeltilmesi sağlanabilir. Ortodonti Fiyatları İstanbul ili hakkında bilgi vermek gerekirse ortalama 2.500 TL ile 6.000 TL arasında değişebilmekte.ortodonti fiyatları, 2019 ortodonti fiyatları ne kadar, ortodonti tedavi fiyatı

Fakat bu fiyat sizin dişinizin durumuna göre de çok fazla fiyat farkı oluşabilmekte. O yüzden en doğru sonuç için en yakın ortodonti uzmanına görünmenizde fayda var. Peki dişlerime tedavi için başladım fakat bu süreç ne kadar devam eder yani kaç yıl sürer diye soracak olursanız. Genel olarak 1.5 ila 2 yıl arasında değişen bu süreç sizin dişlerinizin durumuna göre de değişiklik gösterebilir. Bu rakamlar sadece ortalama oldukları için kesin bir sonuç ve çözüm verememekte.

Ortodonti Fiyatları İstanbul hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse sizin için en doğru fiyatı ve süreci doktorlarınız verecektir. İstanbul’da size en yakın ortodonti doktoruna gelerek fiyatlar hakkında kesin bir bilgi sahibi olursunuz. Ülkemizde yurt dışına göre daha ucuz denebilecek seviyede diş tedavisi yapmaktayız. Hatta bazen yurt dışından ülkemize İstanbul’a ortodonti tedavisi için gelen turistler muvcut. Fiyatlar konusunda da bir hayli memnun kaldıklarını söylesek yanlış olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir