PLATFORM AYAKKABI MODELLERİ NELERDİR?

By | Ağustos 22, 2020

Kadınlar için vazgeçilmeyen parçalar arasında yer alan ayakkabılar, modellerine göre farklılık gösteriyor. Özellikle de platform ayakkabılar son yıllarda en popüler olan modeller arasında yer alıyor. Kadınların da severek kullandığı bu ayakkabı modelleri, günlük yaşamdan başlayarak her güne özel olarak üretilebiliyor. Özellikle özel gecelerde ve davetlerde tasarımları ile göz dolduran platform ayakkabılar, tamamen kıyafetlerin tamamlayıcıları olarak görülüyor. Başta tarzı ve tasarımı olmak üzere tüm özellikleri ile kombini doğrudan etkileyen platform ayakkabı kombineleri, doğru seçildiği takdirde de muhteşem bir görüntü yaratıyor.platform ayakkabı, platform ayakkabı modelleri, 2020 platform ayakkabı

Platform Ayakkabıların Kombineleri

Platform ayakkabılar genellikle özel gecelerde ve özel abiye kıyafetlerinin altında giyiliyor. Diğer modellere göre oldukça rahat olan bu modeller, son derece şık gösteriyor. Birbirinden farklı modelleri ve renk seçenekleri ile kadınların kullanımına sunulan platform ayakkabı modası tasarımları sayesinde de adeta konforu yaşatıyor. Platform ayakkabı tercih ederken her zaman kullanılan malzemelere dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü her malzemenin kendine göre bir kombini ve farklı seçenekleri bulunuyor. Örneğin süet ya da deri modeller genellikle gündüz kullanımlarına uygun olduğu için daha rahat olarak gözükebiliyor. Rugan tarzı platform ayakkabılar ise genellikle özel gecelerde kullanılıyor. Kot pantolonlar ile birlikte deri, süet ya da rugan tarzı platform ayakkabılar da gayet şık durabiliyor. Etek ya da elbise giymeyi seven kadınlar ise her zaman rugan modelleri tercih ediyor.

Platform Ayakkabıları Modelleri

Bu senin moda parçaları arasında yer alan platform topuklu ayakkabı modelleri, genellikle bir bütün olarak gözükmesi adına tek renklere sahiptir. Bu yüzden de kombin yaparken her zaman tek renge uygun parçaların seçilmesi isteniyor. Ucu açık ya da kapalı modelleri ile de göz dolduran bu modeller, taş ya da farklı malzemeler ile de süslenebiliyor. Günlük hayat dâhil olmak üzere pek çok yerde kullanıma uygun olan platform topuklu ayakkabı modelleri, rahatlığı ve fonksiyonelliği ile de göz doldurmaya devam ediyor. Kadınların ise renkleri ve tasarımları konusunda seçim her zaman zevklerine kalıyor. Ancak kadınların her zaman dik durması ve asaletli görünmesi adına platform topuklu ayakkabı modelleri göz dolduruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir