Sac Ekiminde Karar Verme Aşaması

By | Mayıs 7, 2020

Hastalar kendi kafalarına göre gidip bazı yerlere yaptırmasınlar. Gerçekten iyi bir karar versinler ve ondan sonra saç ekimi yaptırsınlar. Bu gerçekten en önemli hususu oluşturmakta ve kesinlikle ihmal edilemeyecek bir konuyu oluşturmaktadır. Çünkü hastalar daha sonra pişman olabileceği bir konuya adım atacağı zaman ilk önce onları uyarmak ve zaman ve para kaybını önlemek istiyoruz. Yıllarca evde bakım, saç ekimi kadrosuyla hizmet verenlere gidiniz. Alanında uzman kişiler tarafından kurulmuş geniş bir kadroya sahip olan istanbul saç ekimi gidiniz.saç ekimi yapımı, saç ekimi sonrası, saç ekiminden sonra yapılması gerekenler

Ağırlıklı olarak plastik cerrahi olarak çalışan hastanelere gidiniz. Ağırlıklı olarak fue yöntemi çalışan hastanelere gidiniz. FUE tekniği yeni bir teknilktir. Eski teknikte bildiğiniz gibi arka taraftan bir parça kesilip oradan greftler bölünüyordu. FUE saç ekimi fiyatları tekniğinde şimdi tek tek alım yapılıp tek tek ekim yapılıyor. Daha doğal bir görünüm yakalanıyor. Herhangi bir şekilde ağrı olmuyor. Konforlu bir işlem. Hasta uyutuluyor ve lokal anestezi ile yapılıyor. 1 gün içerisinde eski sağlıklı hallerine kavuşuyor ve 10 yıl gençleşiyor diyebiliriz. Yurtdışında bu işlemler oldukça yüksek rakamlarla yapılıyor.

Yanlış uygulamalarla problemler ortaya çıkabiliyor. Saç ektirme yapılan hastalar gurubunda erkekler ön

plandadır. Sıklıkla karşılaşılan saç problemi ise ön tarafta dökülen saçlardır. Yada tepe kısmında dökülmesiyle karşı karşıya kalınıyor. Kadınlarda ise yaygın tip dediğimiz şekilde dökülme oluyor. Yalnız bunu da en iyi şekilde değerlendirmenin yolu saçın ömrünün tamamen gözden geçirmeyle karşıya çıkar. Saç üç dört yıllık dönemlerde büyür ve üç dört yıl sonra dökülür. Ancak saç kökü sağlam kalır ve belli bir süre sonra tekrar saç favori ekimi çıkar. Ve doğal olarak bütün hayat boyunca saçlar bu şekilde tekrar çıkıp büyüme ve dökülmeyle bir döngü yaşarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir