Sanki Dışarıda Çorap İle Geziniyormuş Gibi

By | Ekim 18, 2020

Kadınlar için güzellik çok fazla önemlidir. Zaten kadın denilince akla gelen ilk olgulardan birisi güzelliktir. Kadınların dış görünümünün güzelliğini parçalara ayırarak inceleyecek olursak ayakkabı konusu da bu parçaların arasında rahatlıkla yerini bulur. Kadınlar ayakkabılarına çok fazla değer vermekte ve sene içinde bir çok kez yeni ayakkabı almaktadır . Kadınların bu ayakkabı tutkularının içinde her kadın tarafından kullanılan babet ayakkabılar da nasibini almıştır. Babet ayakkabıların kadınların gönlünde ki yeri bambaşkadır bunun nedeni işe çok açıktır ki babet ayakkabıların hem rahat hem şık hem de konforlu oluşundan gelmektedir. Düz tabanlı olan bu babet ayakkabılar kaliteli bir malzemeden yapıldığı takdirde kadınlar dışarıda gezerken evde çorapla geziyormuş gibi hissederler. Kadınlar tarafından çok fazla miktarda alınmasının en öncelikli sebebi bu sebep yani rahatlığıdır hele de spor babetlerde ortopedik olma özelliği var ise bu tür babet ayakkabılar tabir-i caizse kapış kapış alınmaktadır.babet modelleri, kadın babet modelleri, babet ayakkabı

Bu Ayakkabılar Çok Sevilecek

Kadınlar kendileri benzersiz oldukları gibi giydiklerinin ve taktıklarının da bensersiz olmalarını isterler bu tüm kadınların doğasında vardır.İşte bu yüzden çeşitlilik özellikle de ayakkabı konusunda çeşitlilik bayanlar için oldukça önem arz etmektedir. Babet ayakkabılar da tüm kadınlar tarafından çok fazla tercih edildiğinden bilhassa farklı babet modelleri kadınların ilgisini çok fazla çekmektedir. Babet modelleri arasında bu sezon en çok püsküllü babet ayakkabılar ön plana çıkmaktadır .Bu babetler kot pantolonların altında çok farklı ve güzel dururlar , bu modelin genellikle çimen yeşili, kahverengi ve şarabi pembe renkleri ilgi uyandırmaktadır. Geçen senelerde çok kullanılmaya başlayan hasır eklemeli babet ayakkabılar da yine kadınlar tarafından oldukça ilgi gördü. Özellikle etnik desenler ve hasır birleşince babet ayakkabının değerini oldukça yükseltti ve bu ayakkabılar bol paçalı bir kot pantolon ile kullanılınca görüntü olarak spor ayakkabıyı andırmaktadır. Ön kısmında fiyonk olan babet ayakkabılar ise uzun yıllardan beri sevilmekte ve kullanmaktadır yeni sezonda ise bu fiyonkları babet ile aynı rengin tonunda yapıştırılarak sunurak farklı bir model yakalanmıştır ve bu model toz pembe uçuk yeşil ve krem tonlarında çok sevileceğe benziyor. Süet babet ayakkabılar ise kadınlar için şıklığın bir başka şekilde telafuz edilişi diyebiliriz . Süet babet ayakkabılarda pastel tonları tercih etmek daha akıllıca olacaktır çünkü koyu renkler süet ayakkabıyı daha sert göstermektedir oysa pastel renkler bu süet babet ayakkabıları oldukça yumuşatır ve sevimli bir görüntü vermektedir. Mazisi en eskiye dayanan fakat en değerli babetler ise tek renk düz bez babetlerdir. Kadınlar bu düz bez babet ayakkabıları baş üzerinde tutmaktadırlar çünkü topuklu ayakkabının zulmünden kaçan tüm kadınlar bu bez babet ayakkabıları yanlarında taşımaktadırlar . Bez babet ayakkabılar sanki ayakta hiç yokmuş gibi bir his verirler haliyle kadınlar bunu çok sever. Hemen hemen her mevsimde kullanıla bilen babet ayakkabılar çoğunlukla yaz mevsimi ve geçiş mevsimleri olan ilk bahar ve son bahar da kullanılır . Özellikle bahar aylarında çiçek desenli babet ayakkabılar çok yaygındır.

Üzmeyen Ücretler

Kadınları birçok özelliği ile memnun eden babet ayakkabılar ücretleri ile de kadınların yüzlerini güldürmeyi başarabiliyor. Babet Fiyatları diğer ayakkabı çeşitleri içinde kadınların en çok memnun olduğu fiyat aralığına sahiptirler. 10 liradan 200 liraya kadar varan fiyatlarda normal olan 30 lira 40 lira civarıdır tabi ki bu fiyat normal sıradan diyebileceğimiz babetler için geçerlidir .Daha şık ve eşsiz babetlere sahip olmak isteyen bayanlar en azından 50 lirayı gözden çıkarmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir