Schwarzkopf 3d Mension Şampuan Kullanıcıları

By | Ağustos 11, 2019

Schwarzkopf erkekler için üretilen ve erkek saç yapısının araştırılmasıyla ortaya çıkarılan şampuanı ve bakım ürünleri seti olan 3D mensiyon serisi ile hem kuaförlerin olsun hem de erkek tüketicinin dikkatini çekerek satışlarda büyük başarı göstermiştir. Bunu Schwarzkopf 3d mension şampuan yorumlarından algılayabiliyoruz.schwrazkopf şampuan, schwrazkopf 3d mension, schwrazkopf saç bakım şampuanı

Saçlarınız dökülmesin!

Şampuanlarında saçı besleme güçlendirme etkisini temel alarak erkeklerde saç dökülme etkisini en aza indirmeye çalışıyor. Baş derisindeki yorgun ve kirli deriyi de temizleyerek saçın açılmasını ve kafanın ferahlamasını sağlıyor. Schwarzkopf 3D mensiyon şampuan yorumlarının yanı sıra kimyagerlerin araştırmaları gösteriyor ki köklere faydalı kökleri besleyip canlandıracak etkileri barındıran bitki ve kimyasallar kullanılmış.

Saç yapısına göre etkileri

  • Normal saçlar

Saçı temizleyip saçta ağırlık yapan yağ ve kirlerden arındırır. Bazik bir ürün olan şampuanlarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus olan ph dengesinin de tutulduğunu ve cilde zarar vermeyecek ölçüde baziklikte olduğunu belirtiyorlar.

  • Yağlı baş derisi

Aşırı yağlı saç derisi olanlarda ekstra köpüğü ile sacdaki yağı en iyi şekilde temizlediği belirtiliyor. Fazla yağdan dolayı ağırlaşan saçı açarak hafiflik ve tazelik kazandırıyor. Schwarzkopf 3D mension şampuan geliştirici kimyagerleri tarafından her saç türüne karşı etken maddelerde ekliyor. Yağlı baş derisi için sklero protein ekleniyor ve saçın yeniden yapılanmasını sağlıyor.

  • Kepeğe karşı

Kepeklerin kolay temizlenip kepek çıkmasını engelliyor. Şampuana eklenen çinko pirition saçın içerisinde bulunan kepekleri saçı yıpratıp zorlamadan kepekleri arındırıyor. Allantoin kepekli baş derisinde olan kızarıklığı engelleyip deriyi tazeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir