Sivilcelere Karşı Etkin Çözüm

By | Eylül 13, 2018

Vücudumuzda oluşan leke ve sivilcelere karşı bulunan leke kremi, Secret Age firması tarafından üretilmekte olup ve aynı zamanda satılmaktadır. Bu ürün, kesinlikle doğal olmayan bir madde içerisinde bulundurmamaktadır. Formülünde anti alerjik aktifler içeren leke kremini cilt maskesi şeklinde uygulayabilirsiniz. Herhangi bir alerjik reaksiyona, içerdiği anti alerjenik maddeler sayesinde sebebiyet vermemektedir. Yapılan çeşitli dermatolojik testlerde ise herhangi bir zarar ve ya yan etkisi olmadığı ise kanıtlanmıştır. İçerisinde SLES, Paraben, SLS bir tür petrol türevi olan Likit parafin gibi maddeler barındırmamaktadır.Sivilce tedavisi nasıl yapılır, sivilce tedavisi için kremler, sivilce tedavi yöntemleri

Aynı zamanda bu leke kremi, kesinlikle ve kesinlikle hayvanlar üzerinde denenmemiş. Sivilce ve leke karşıtı bu kremin çeşitli türleri vardır. Bunlar; salatalık bitkisi özlü cilt maskesi, gül özlü cilt bakım maskesi, arı sütü özlü bakım sütü, lipozom içeren cilt kremi, aloe vera özlü cilt bakım maskesi ile yüz ve makyaj temizleme jelidir. Salatalık özlü cilt bakım maskesi, sivilce ve lekelere karşı etkili olduğu gibi, kırışıklıkları da önler. Lipozomlu cilt kreminin içinde ise leke avcısı B – White maddesi bulunur ve bu lipozom teknolojisi ile birleştiğinde oldukça hızlı bir şekilde ve kökten yok eder. Aloe vera özlü cilt bakım maskesi cildinizin nemlenmesine yardımcı olur. Gül özlü cilt bakım maskesi, sivilce karşıtı olmasının yanında cildinizi nemlendirir ve ipeksi bir hale büründürür. Son olarak arı sütü özlü yüz ve makyaj temizleme jeli ise sivilce ve siyah noktaları engellediği gibi, cildin günlük bakımında da aktif rol oynamaktadır.

Yerli markalara yönelin

Firması tamamen yerli bir firma olması ile bilinir. Yüzde yüz yerli sermaye ile üretilir ve hiçbir zararlı madde kullanılmaz. Alerjik madde içermemesi nedeni ile alerjik cildi bulunan kişiler de kullanabilir. Günlük cilt bakım rutininiz için kullanabilirsiniz.

Doğal önlemleri alın

Sivilceler ve lekeler. Sağlıksız beslenme, güneş ışıkları ve daha birçok etken yüzünden, vücudumuzda bu tür istemediğimiz izler oluşabilmektedir. Fakat günümüzde artık bu sıkıntılara karşı çeşitli ürünler geliştirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir