Sultangazi Sürücü Kursu Ehliyet Ücretleri

By | Temmuz 12, 2018

Pek çok kişi ehliyet ve sürücü kursları hakkında bilgilere ulaşmak isterken, en çok merak ettikleri de ücretlerin ne durumda olduğudur. Bildiğiniz gibi bu kurslar özel sürücü kursları olmasından kaynaklı olarak her merkezde kurs kayıt ücretinin farklı olabilme gibi durumu ortaya çıkmaktadır. Sizlerde bu durumda Sultangazi sürücü kursu ehliyet ücretleri adı altında yetkili kişilerden öğrenme imkânınız bulunurken, uygun taksit koşullarından da yararlanabilmeniz mümkündür.sultangazi ehliyet ücreti, sultangazi ehliyet kursu, sürücü kursu ücretleri

Ücretler nedir?

Ehliyet ücretleri dediğimizde farklı yerlere ödenen ehliyet ücretleri bulunuyor denilebilir. İlk olarak yukarıda bahsedilen kurs kayıt ücretleri ve ek olarak aşağıda yer alan ücretler bulunmaktadır.

  • Teorik sınav ücretleri
  • Direksiyon sınav ücretleri
  • Gerekli olan harçların devlet dairelerine ödenmekte olan kısmı

Yukarıda yer alan ücretlerden olan kurs kayıt ücreti, kurs kayıt merkezine verilmektedir. Bunlardan farklı olarak teorik sınav ücretleri ise, aşağıda yer alan bankalara TC kimlik numarası kullanılarak yatırılmaktadır.

Ücretler hangi bankalara yatırılıyor?

                Sınav katılım Sultangazi sürücü kursu ehliyet ücretleri;

  • TC Ziraat Bankası
  • HALKBANKASI
  • VAKIFBANK’ a yatırılmaktadır.

Ehliyet grupları arasında ki ücret farkları nelerdir?

Aslında sınav ücretlerinde her hangi bir fark olmasa da, maliye ve trafik bölgelerine verilen ücretlerde belirli farkların bulunması mümkündür. Yine bir otomobil için alınan B belgesi ile bir motorlu bisiklet için alınan A sınıfı belgeleri arasında bazı farklılıklar bulunurken, bu detaylara sürücü kursu yetkililerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir