TESETTÜR ELBİSE HANGİ TAKILAR İLE TAMAMLANABİLİR?

By | Aralık 29, 2016

Hangi giyim tarzına sahip olursa olsun bayanların her zaman kendilerine uygun olan ve kıyafetlerine uygun olan takılarla kendilerine daha modern bir görünüm kazandırmaya çalıştıklarını görmek mümkündür. Bunu sağlamak amacıyla modern giyim ürünlerini modern takılarla da süsledikleri görülmektedir. Bu durum elbette tesettür elbise modellerini kullanan kişiler için de geçerli olmaktadır.

Tesettür Giyimi Takı İle Kombin Yapmak Artık Kolay

tesettürlü bayanlar, tesettür elbise, tesettür elbise modelleri tesettürlü bayanlar, tesettür elbise, tesettür elbise modelleri

Söz konusu giyim tarzında tesettürü kullanmak olduğunda elbette takıların da çok göz batan özelliklere sahip olmamaları gerekmektedir. Bu sebeple tesettür elbise modelleri ile takılar arasında bir uyum olması da gerekmektedir. Giydiğiniz elbise günlük giyim tarzı çizgilerine sahip ise bu giyim ürünleri için kullanacağınız takılar için de sade takılar tercih etmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte giyeceğiniz kıyafetler eğer günlük giyim tarzından öte ve özel günler için giyilmiş olan modeller ise bunun için takıların da daha ağır başlı olması gerekebilmektedir. Özellikle kolye seçimi yaparken tesettürlü bayanların yaptıkları büyük yanlışlar bulunmaktadır. Bu yanlışların başında oldukça kalın takıların seçilmesi gelmektedir. Bu tip oldukça kalın ve boyna yakın mesafede olan kısa kolyeler başörtünüzün de etkisi ile tamamen alakasız duracaktır. Bu nedenle bu takıları seçerken uzun zincire sahip olan takıları seçmeniz daha iyi olacaktır. Ancak almış olduğunuz takının küçük ve ince olmasının yanı sıra zincirinin de kısa olması söz konusu ise o zaman kolyeyi takacağınız zaman başörtünüzün boynunuzda kalan kısmını mümkün olduğunca ince bağlamanız ve elbisenin elverdiği ölçüde yaka içerisine almanız da sorununuzu çözebilecektir. Aksi takdirde takının şıklığını hiç görünmemesi ve ölmesi gibi bir durumla karşılaşabilmeniz söz konusu olacaktır.

Kullanıcılarına sağlamış olduğu avantajlar sayesinde özellikle kolyelerin tesettür elbise modellerine bir canlılık kattığını görebilmemiz söz konusudur. Bu sebepten dolayı bu ürünleri kullanacak kişilerin seçimlerini yaparlarken hangi kıyafetlerle kullanacaklarını belirlemeleri gerekmektedir. Oldukça düz ve sade bir kıyafette nasıl ki kalın ve şatafatlı bir takı ağır duracaksa ve özellikle günlük giyim için bu tip takılar nasıl abartılı kalacaksa özel günler için aldığınız daha ayrıntılı kıyafetler için de incecik ve hatta belli bile olmayan bir kolye tercih etmek yanlış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir