Tesettürlü Genç Bayanların Vazgeçilmezi Tunikler

By | Aralık 28, 2018

Örtünmek anlamına gelen tesettür kelimesi, dini kurallar gereğince bayanların vücutlarında örtünmesi gereken yerleri örtmesi anlamı taşımaktadır. Tesettürü tercih eden bayanlar, eşarp, şal, etek ve mevsime göre palto ve pardösü tercih ederek yaşam tarzlarına uygun giyinmektedirler. Özellikle son zamanlarda tesettür giyimin hızla ilerlemesi ile birlikte daha çok tesettürlü genç bayanların vazgeçilmezi tunikler olmuştur. Bugünlerde tesettür modasının içerisinde tunik modası da önemli bir yer edinmiştir.tesettürlü tunik modelleri, genç tesettürlü bayanlar için tunik, tesettür tunik fiyatları

İster mağazada ister internet satışlarında ister sosyal medya hesaplarından kolaylıkla ulaşabileceğiniz tunikler 2000’li yıllara gelindiğinde oldukça ilgi çekmeye başlamıştır. Bunun en büyük sebepleri arasında tuniklerin uzun ve bol olması gelmektedir. Vücut hatlarını belli etmeyen kumaşlardan yapılan tesettür tunikler günümüzde her yaşa, her tarza ve her vücut tipine hitap etmektedir.

Klasik Tesettür Tunikler

Tesettür tunik modasının en resmî kısmı olan klasik tunikler daha çok şifon tarzı olan kumaşlardan üretilmektedir. Bunun sebebi de şifon tarzı kumaşların daha abiye olmasıdır. Ayrıca klasik tesettür tuniklerinde siyah, bordo ve mürdüm gibi koyu renkler tercih edilmektedir. Günlük klasik giyinmeyi seven tesettürlü bayanlara ilaveten resmi bir şirkette çalışan tesettürlü bayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ayrıca klasik tesettür tunikler, söz, nişan, düğün ve özel davet gibi resmi yerlerde de oldukça sık kullanılmaktadır. Klasik tesettür tunikleri ile kombinleyebileceğiniz kumaş pantolonlarla oldukça şık ve zarif görünebilirsiniz.

Spor Tesettür Tunikler

Spor tesettür tunikler son zamanlarda tesettürlü bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Bu ilginin en büyük sebeplerinden birisi de şık olmanın yanı sıra rahatına düşkün olan tesettürlü bayanların tercih etmesidir. Spor yaparken, pazara çıkarken giyebileceğiniz spor tesettür tunikler tamamen siz tesettürlü bayanların rahatınız için üretilmektedir. Daha canlı renklere sahip olan spor tesettür tunikleri ayrıca oldukça desenlidir. Bazı asimetrik kesimli spor tesettür tunikler ile bir arada kullanabileceğiniz dar paça pantolonla sizde şıklığınızı ve tarzınızı rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Spor tesettür tunikleriniz ile şallarınızı, pantolonlarınızı ve ayakkabılarınızı kombinlemek sizin için çok daha kolay olacaktır. 2016-2017 modasına göre triko spor tesettür tunikler oldukça ilgi çekici olacaktır ve sıklıkla tercih edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir