Ünlü Kişilik Testi ile Hayatınızdaki En Önemli Şey Nedir?

By | Ağustos 4, 2020

Bir zamanlar Ayşe, Ahmet ve Mehmet adında üç genç vardı.

Ayşe, Ahmet’i deli gibi sever, askerlik görevini yapmasını, çalışmasını, ailesini ikna etmesini ve en kısa zamanda evlenmesini bekler.

Öte yandan Mehmet, çocukluğundan beri deliliğe aşık olan, askerlik hizmetini yapan, arabasını evine götüren, evliliğini feda etmeye hazır olan ve asla başka bir kıza bakmayan yakışıklı bir gençti. .kişilik testi, kişilik testi ile en önemli şeyi keşfet

Birgün Mehmet’in ailesini alıp Ayşe’yi istemeye gitti ve Ayşe’nin babası okudu ve kızını tartışmasız ustalaşmış ve iyi bir mali durumu olan Mehmet’e verdi.

Ayşe, kalabalık ayrılıp ailesi uyurken komşu köyde yaşayan Ahmet’e kaçmaya karar verdi. Ancak yol tehlikeli ve uzun. Bir dereyi geçip ormandan kaybolmadan ilerlemek zorunda kaldı.

Dereye geldiğinde bir kayıkçı gördü, kayıkçıya kaçtığını ve hiç parası olmadığını söyledi. Öte yandan, kayıkçı çocuklarına bu işi yaptığını ve evine ekmek getirmek için ücretsiz taşıyamayacağını söyledi. Sonra kızın üzerindeki elbiseleri kabul ettiler ve Ayşe karşıdan karşıya geçmeyi başardı.

İç çamaşırlarıyla ormanda ilerleyen Ayşe, yanan bir ışık gördü. Kulübede yaşayan ormancıdan yardım istedi. Ormancı yalnız bir insan olduğunu ve yanında olsaydı sonuna kadar gidebileceğini söyledi. Ahmet ile tanışmak yerine ölmeyi düşünen Ayşe, ormancı teklifini kabul etti ve diğer köye ulaşmayı başardı.

Hemen koştu, kapıyı çaldı ve Ahmet kapıyı açtı. “Beni başka birine veriyorlar ve ben de size kaçtım, birçok zorluğum vardı, ama bak, gelmeyi başardım” dedi. Ahmet; “Seni böyle kabul edemem,” dedi yarı köylü ve çamurla kaplı Ayşe’ye tüm köylülerin gözleri arasında.

Ahmet için gerekenlere sahip olan Ayşe çok hayal kırıklığına uğradı ve tekrar Mehmet’e dönmeye karar verdi. Mehmet’in kapısını çaldı ve Mehmet’e ne olduğunu söyledi. Öte yandan Mehmet, “Ne yaşarsan yaşasın seni hala kabul ederdim, ama Ahmet’e gitmezdin” diyerek yüzünü kapıyı kapattı.

Ayşe korktuğu ve evine dönmek istemediği zaman kimse kabul etmedi, tekrar yola çıktı ve yolda bir filozofla karşılaştı. Ona ne olduğunu anlattı ve filozofun başına ne gelebileceğini, yaşadığı şey yüzünden üzüldüğünü, yaşlandığını, kimsenin olmadığını ve alarak karşılığında onunla kalabileceğini söyledi. ona bak. Ayşe, filozofun teklifini kabul etti.

Ayşe’nin bundan sonra ne yaptığı bilinmiyor. İster filozofla kalsın, isterse gitsin, bir daha hiç kimse görmedi ve duymadı.

Bu hikayedeki karakterleri size göre doğrudan yanlışa sıralayın ve yorum olarak gönderin, yorumunuza yanıt olarak karakterinizi yorumlayacağız.

Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir