Üst Bacak Lazer Epilasyon Yapımı

By | Aralık 20, 2019

Üst Bacak Lazer EpilasyonÜst bacak lazer epilasyon; bacak kısmının üst kısımlarına uygulanan lazer tedavisi oldukça çok istenilen bir uygulamadır.

Bacak kısmı lazer tedavisinde kişinin durumuna uygun ısı ve cihaz seçilerek uygulamaya başlanır.

Seans süreleri kıl kökü ve kişi bazlı değişebilmektedir. Biraz acı hissedilebilmek ile birlikte sürülen uyuşturucu kremler ile bu acı hissi en aza indirilir.üst bacak epilasyonu, üst bacak lazer epilasyonu, lazer epilasyon yapımı

Epilasyona gelinmeden önce ağda yapılmamış olması lazım kıl kökleri sağlam olmalı ki yapılacak epilasyonda kıl köklerine etki edilebilsin.

Eski yöntemlere göre oldukça uzun süreli ve kısa bir tedavi şekli olarak görülen üst bacak lazer uygulamaları çok sık yapılan bir uygulamadır.

Uygulamalarda başarı oranı oldukça yüksek olmak ile birlikte bu oranın yükselmesi ve düşmesi tamamen kişinin kıl ve cilt yapısı ile ilgilidir.

Uygulamayı yapmayı düşündüğünüz zaman uygulamayı yapacak uzman ile konuştuğunuz taktirde size başarı oranı hakkında gerekli bilgileri verecektir.

Alt Bacak Lazer Epilasyon

Alt Bacak Lazer EpilasyonAlt bacak lazer epilasyon; bayanlar için bakımlı olmak çok önemlidir ve bu bakım konusunun en başında ise bacak bakımı gelmektedir.

Eskiden kullanılan ağda jilet gibi ürünler bacaklara sürekli tahriş vermekteydi. Artık epilasyonlu tedavi ile kıl olmayan süper bacaklara sahip olabileceksiniz.  Epilasyon ile ağrısız sızısız ve daha pürüzsüz bacaklara sahip olabileceksiniz.

Alt bacak epilasyonu ile kısa zamanda etkili sonuçlar alınmaktadır. Bacak kısmı hassas ve uygulamanın atışlarından da kaynaklı biraz acı hissedilse de  dayanılmayacak kadar zor bir acı olmayacaktır.

Seans süreleri ve sayısı kişinin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Uygulamayı yapacak hekim bu konuda gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Bunun dışında söyleyebileceğimiz bir kaç seans gidildikten sonra epilasyonun etkisini görmeye başlıyacaksınız özellik ile epilasyon yaptırmadan önce kılların uzama süresi ile epilasyon sonrası uzama sürelerini tespit edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir