Wella Sp Pigment Mousse Kullanımı

By | Ağustos 24, 2019

Geçmiş zamanlardan günümüze bakıldığı zaman insanların kendilerine bakımları konusunda bir gelişme kaydedildiği gözle görülür bir şekilde ortadadır. Kişisel bakım ürünlerindeki kalite artışı sayesinde insanlar bakımlarını daha iyi bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.wella saç pigmenti, saç renk verici, wella saç bakım ürünleri

Saçlarınız her zaman canlı ve parlak görünsün

Saç bakımı konusunda büyük gelişmelere imza atan Wella saçlarınız için tarifi olmayan bir deneyim sunmak için geliyor. Yaşınız ilerledikçe beyazlaşan ve eski güçlü halini yitiren saçlarınızı Wella sp pigment mousse kullanımı ile eski haline getirebilirsiniz. Yüzde yetmiş oranında beyazlayan saçlarınızda bile kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde saçınızın doğal rengini ve canlılığını geri kazanmış olacaksınız.

Nasıl kullanırım?

İçerisinde C vitamini ve aktif pigmentler bulunan Wella sp pigment mousse kullanımı oldukça kolay ve basittir. Duş sonrasında kuruladığınız saçlarınıza veya nemini aldığınız saçlarınıza uygulamanız önerilmektedir. Ürün içerisinde bulunan eldiven yardımı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Boyama işlemi sırasında boyanın elinize, omzunuza ve kıyafetlerinize bulaşmaması için dikkatli davranmalısınız. Ürünü iyice çalkaladıktan sonra belirlediğiniz miktarı fırçaya dökünüz. Daha sonrasında fırça yardımı ile saçlarınızı boyayabilirsiniz. Üründen en iyi sonucu almak için 10 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir. Ardından saçlarınızı iyice durulamanız gerekmektedir. Ürün hakkında unutulmaması gereken en önemli şey ise, tamamen beyazlamış saçlarınızda ve daha öncesinde boya işleminden geçmiş saçlarınızda etkili olmayacağıdır. Cilt uyumu dermatolojik olarak ürünün alerjik herhangi bir içeriği bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir